Kürtaj çetesi cinayetten yargılanacak

KKTC’de yasadışı kürtaj yargılamasında İstanbul’dan gelen adli tıp uzmanlarının ifadesi davanın seyrini değiştirdi. 34 haftalık bebeğin ciğerlerinin nefes alabilecek durumda olduğu ortaya çıktı. Aralarında milletvekili eşi Dr. Rasiha Serdaroğlu’nun da bulunduğu 4 kişi cinayetten yargılanacak.

10 Aralık 2016 Vatan Gazetesi 4. sayfa

Daha fazlasını oku

İstanbul’da Sofya bebek operasyonu!

Oligark Rus anne ve babanın alabilmek için savaştığı 18 aylık Sofya bebek, biyolojik annesi Olga Mirimskaya’ya verildi. Taşıyıcı anne İstanbul’a indiğinde İnterpol gözaltına aldı. Sofya bebek, Atatürk Havaalanı’nda avukatlarıyla bekleyen üvey abisine teslim edildi. Abi ve bebek, baba Nikolay Smirnov’un kaçırma ihtimaline karşı Çeçenistan lideri Kadirov’un korumaları eşliğinde Moskova’ya götürüldü. Sofya bebeğin Moskova’ya dönüşü ve annesiyle ilk buluşması Rus televizyonlarında canlı olarak yayınlandı.

3 Kasım 2016 Vatan Gazetesi 4. sayfa
3 Kasım 2016 Vatan Gazetesi 4. sayfa

Daha fazlasını oku

Milyarder bebek sınır dışı edildi

Oligark Rus anne ve babanın 17 aylık kızı Sofiya taşıyıcı annesiyle birlikte KKTC’den dün sabaha karşı ihraç edildi. Ercan Havaalanı’ndan İstanbul’a gelen Svetlana Bezpyataya ve Sofiya buradan Kiev’e uçtu. Milyarder bebek olarak anılan Sofiya, böylelikle babası Nikolay Smirnov’da kaldı.
2 Kasım 2016 Vatan Gazetesi 6. sayfa

2 Kasım 2016 Vatan Gazetesi 6. sayfa

Daha fazlasını oku