Bir fotoğraf, 4 şehit!

Beşiktaş’taki hain saldırıda şehit olan Çevik Kuvvet Özel Tim’de görevli 4 polis arkadaşın son fotoğrafı yürekleri dağladı. Beraber yiyip beraber içen, son aylarını birlikte geçiren, en tecrübelisi 7 aylık polis olan Bora Çelik, Oğuzhan Duyar, Hamit Şahin ve Soner İdil ölüme de berabere gitti.

15 Aralık 2016 Vatan Gazetesi 10. sayfa

Daha fazlasını oku

Ölümden kurtaran Türk doktora vefa

Beyoğlu’nda 19 Mart’ta yaşanan terör saldırısında ağır yaralanan İsrailli Yehudit Sarig, saldırıdan yedi ay sonra İstanbul’a geldi. Saldırıda yaralanan kızı Rotem ile İstanbul’a gelen Sarig, çok riskli bir ameliyatla hayatını kurtaran Prof. Dr. Alper Toker ile buluştu.

4 Kasım 2016 Vatan Gazetesi 5. sayfa
4 Kasım 2016 Vatan Gazetesi 5. sayfa

Daha fazlasını oku

Üç kahraman memur yüzlerce kişinin hayatını kurtardı

Canları pahasına canlı bombaları vurdular!
IŞİD’li teröristlerin saldırdığı Atatürk Havalimanı’nda 41 kişinin öldüğü facianın büyümesini canı pahasına teröristin önüne çıkarak ateş eden genç gümrük muhafaza memuru Umut Sakaroğlu ile polis memurları Yüksel Durna ve Ahmet Berker önledi. Sakaroğlu şehit olurken, diğer teröristleri vuran yaralı polis memurları Durna ve Berker’in tedavisi sürüyor.

30 Haziran 2016 Vatan Gazetesi 11. sayfa
30 Haziran 2016 Vatan Gazetesi 11. sayfa

Daha fazlasını oku

Korkmuyoruz, dönmüyoruz!

Teröre en güzel cevap
Sultanahmet Meydanı’ndaki saldırının ardından dün turistler tarihi meydanı yalnız bırakmadı. Meydana gelen genç yaşlı her ülkeden turist Türkiye’yi yalnız bırakmayarak destek mesajı verdi: “Terör özgürlüklerimizi kısıtlamak istiyor. Korkmamalıyız. Teröre karşı birlikte durmalıyız.”

14 Ocak 2016 Vatan Gazetesi 13. sayfa
14 Ocak 2016 Vatan Gazetesi 13. sayfa

Daha fazlasını oku