6 şarjörle 5.5 dakika taradı!

Yeni yılın ilk saatlerinde Ortaköy’deki ünlü eğlence mekanı Reina’yı basan bir terörist, önce kapıdaki güvenlik görevlilerini öldürdü ardından içeri girip yeni yılı kutlayanlara mermi yağdırdı. Mekanda bulunan 700 kişinin üzerine elindeki Kaleşnikofla 5.5 dakika boyunca 6 şarjör mermi boşaltan saldırgan, üzerindeki kıyafetini çıkartarak kalabalığın arasında kayıplara karıştı.

2 Ocak 2017 Vatan Gazetesi 10 ve 11. sayfa

Daha fazlasını oku

Bir fotoğraf, 4 şehit!

Beşiktaş’taki hain saldırıda şehit olan Çevik Kuvvet Özel Tim’de görevli 4 polis arkadaşın son fotoğrafı yürekleri dağladı. Beraber yiyip beraber içen, son aylarını birlikte geçiren, en tecrübelisi 7 aylık polis olan Bora Çelik, Oğuzhan Duyar, Hamit Şahin ve Soner İdil ölüme de berabere gitti.

15 Aralık 2016 Vatan Gazetesi 10. sayfa

Daha fazlasını oku

“Aileler paramparça olan cesedi teşhis edemedi!”

15 Temmuz darbe girişimi gecesi hastanelerde de oldukça zor saatler geçirildi. Darbecilerin saldırısına maruz kalan vatandaşların tedavisi için sağlık personelleri olağanüstü bir çaba gösterildi. Ankara Yüksek İhtisas Hastanesi’nde nöbetçi olan Anestezist Dr. Büşra Yetkin Tezcan, zor geceyi “Evladını kaybeden anneni çığlığı kulağımdan gitmiyor. Aileler paramparça olan cesedi teşhis edemedi” diyerek anlatıyor.

20 Temmuz 2016 Vatan Gazetesi 12. sayfa
20 Temmuz 2016 Vatan Gazetesi 12. sayfa

Daha fazlasını oku