Sahibinden az kullanılmış satılık tv kanalı!

Bir internet sitesinde yayınlanan 1 liraya sahibinden satılık tv kanalı ilanı şaşırttı. Muğla’daki kanalın sahibi Tuğrul Yılmaz, “Siteye yükleyen arkadaş fiyatı yanlış yazmış. Ben eğitimciyim bildiğim işe döneceğim için kanalı satıyorum” dedi.

 

Sahibinden satılık tv kanalı ilanı
Sahibinden satılık tv kanalı ilanı

 

İLKER AKGÜNGÖR

 

Sahibinden.com internet sitesinde yayınlanan Muğla’da 1 liraya satılık, yayın hayatına devam eden tv kanalı ilanı şaşırttı. İlanda “150 m2 ofise sahip, tüm alt yapısı kurulu, ilin tamamına yayın yapma hakkına sahip, canlı yayın yapabilen, ileri seviyede yayın araç ve gereçlerine sahip” ibarelerinin yer alması üzerine ilanı gören bin çok kişi 1 liralık fiyat yüzünden telefona sarıldı.

 

21. Yüzyıl TV'nin sahibi Tuğrul Yılmaz
21. Yüzyıl TV’nin sahibi Tuğrul Yılmaz

 

“Az kullanılmış tertemiz kanal”
Satışa çıkarılan Muğla’da yayın yapan 21. Yüzyıl TV’nin sahibi Tuğrul Yılmaz, şöyle konuştu: “Ben bilgisayardan çok anlamam. İlanı siteye yükleyen arkadaş önce yanlış yazdığı için düzeltti. Site bir rakam gözükmesini istediği için 1 TL’yi koyduk. Ben gazeteci değil eğitimciyim. Bilmediğim bir iş kolunda sıkıntılar yaşayacağımızı gördük. Kendi alanım olduğu için Fethiye’deki bir dershaneyi özel okula çevirmeyi düşünüyorum. Kanalı satabilirsek çevreden gelen taleplere de cevap vererek okul açacağım. Kanalı 1 yıl önce aldım. Reji, kameralar, jimmy jib dahil her türlü yayın araç gereci yeni durumda. Geçen yıl il genelinde 10 yıllık yayın lisansını ihalede kazandık. Az kullanılmış, rakibiyle yarışan bir kanal satıyorum. Kanalın adını da ‘Kanal Likya’ olarak değiştirmek için RTÜK’e başvurumuzu yaptık. Kanal için aklımızda 750 bin dolar gibi bir fiyat var.”

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.