FutBOL Muhabbet – 15 Ağustos 2016

İlker Akgüngör, Suat Umurhan ve Kemal Müfit Gürevin yorumlarıyla her hafta Medyascope.tv’de canlı yayınlanan FutBOL Muhabbet programıyla Türkiye’nin futbol gündemini masaya yatırıyor. Programın 15 Ağustos 2016 Pazartesi günü yayınlanan bölümünde Akgüngör ve Umurhan, Fenerbahçe’de teknik direktör Vitor Pereira’nın gidişi ve Hollandalı teknik adam Dick Advocaat’ın gelişi, geçtiğimiz hafta oynanan Süper Kupa finalini, Türk takımlarının perşembe günü oynayacağı UEFA Avrupa Ligi play-off karşılaşmalarını ve Cuma günü başlayacak Süper Ligi değerlendirdi.

FutBOL Muhabbet – 25 Nisan 2016

İlker Akgüngör, Suat Umurhan ve Kemal Müfit Gürevin yorumlarıyla her hafta Medyascope.tv’de canlı yayınlanan FutBOL Muhabbet programıyla Türkiye’nin futbol gündemini masaya yatırıyor. Programın 25 Nisan 2016 Pazartesi günü yayınlanan bölümünde Akgüngör, Umurhan ve Gürevin, Spor Toto Süper Lig’in geride kalan 30’uncu haftası, tatil edilen Trabzonspor ile Fenerbahçe arasındaki derbi ve futbol dünyasındaki gelişmeleri değerlendirdi.

FutBOL Muhabbet – 12 Nisan 2016

İlker Akgüngör, Suat Umurhan ve Kemal Müfit Gürevin yorumlarıyla her hafta Medyascope.tv’de canlı yayınlanan FutBOL Muhabbet programıyla Türkiye’nin futbol gündemini masaya yatırıyor. Programın 12 Nisan 2016 Salı günü yayınlanan bölümünde Akgüngör, Umurhan ve Gürevin, Spor Toto Süper Lig’in geride kalan 28’inci haftası, ertelenen Galatasaray-Fenerbahçe derbisi ve futbol dünyasındaki gelişmeleri değerlendirdi.

Fenerbahçe, Konya’da şampiyonluktan bir adım daha uzaklaştı

Torku Konyaspor’a deplasmanda 2-1 yenilen Fenerbahçe şampiyonluktan bir adım daha uzaklaştı. Beşiktaş’ın kazanması ve Galatasaray’a kaybedilmesi halinde son 6 haftaya 6 puan geride girecek Fenerbahçe’de zor günler başladı. Haftalardır hücum planı bulunmadığı için eleştirilen teknik direktör Vitor Pereira’nın bulacağı çözüm merak konusu oldu.