FutBOL Muhabbet (27.06.2016): Euro 2016 sonrası Milli Takım!

İlker Akgüngör, Suat Umurhan ve Kemal Müfit Gürevin yorumlarıyla her hafta Medyascope.tv’de canlı yayınlanan FutBOL Muhabbet programıyla Türkiye’nin futbol gündemini masaya yatırıyor. Programın 27 Haziran 2016 Pazartesi günü yayınlanan bölümünde Akgüngör, Umurhan ve Gürevin, Türk Milli Takımı’nın EURO 2016 sonrası Milli Takım ile transferdeki son gelişmeleri değerlendirdi.

FutBOL Muhabbet-20 Haziran 2016: Türkiye’nin Euro 2016’daki macerası

İlker Akgüngör, Suat Umurhan ve Kemal Müfit Gürevin yorumlarıyla her hafta Medyascope.tv’de canlı yayınlanan FutBOL Muhabbet programıyla Türkiye’nin futbol gündemini masaya yatırıyor. Programın 20 Haziran 2016 Pazartesi günü yayınlanan bölümünde Akgüngör, Umurhan ve Gürevin, Türk Milli Takımı’nın EURO 2016 grubundaki son maçı olan Çek Cumhuriyeti karşılaşması öncesinde gruptan çıkma şansı ile Fransa’daki son gelişmeleri değerlendirdi.

FutBOL Muhabbet (13 Haziran 2016): Türkiye eksenli EURO 2016

İlker Akgüngör, Suat Umurhan ve Kemal Müfit Gürevin yorumlarıyla her hafta Medyascope.tv’de canlı yayınlanan FutBOL Muhabbet programıyla Türkiye’nin futbol gündemini masaya yatırıyor. Programın 13 Haziran 2016 Pazartesi günü yayınlanan bölümünde Akgüngör, Umurhan ve Gürevin, Türkiye’nin Hırvatistan’a 1-0 yenilerek başladığı EURO 2016 şansını ve gruptaki ikinci maç olan İspanya’ya karşı yapılması gerekenler ile futbol dünyasındaki gelişmeleri değerlendirdi.

FutBOL Muhabbet (6 Haziran 2016): Fransa yolunda Türk Milli Takımı

İlker Akgüngör, Suat Umurhan ve Kemal Müfit Gürevin yorumlarıyla her hafta Medyascope.tv’de canlı yayınlanan FutBOL Muhabbet programıyla Türkiye’nin futbol gündemini masaya yatırıyor. Programın 6 Haziran 2016 Pazartesi günü yayınlanan bölümünde Akgüngör, Umurhan ve Gürevin, EURO 2016 Fransa öncesinde Milli Takımın Slovenya ile oynadığı ve 1-0 kazandığı son hazırlık maçındaki performansını, turnuvada neler olabileceği ile futbol dünyasındaki gelişmeleri değerlendirdi.