BAĞDER’den VATAN’a ödül

Bağımlılığa Karşı Eğitim, Yardımlaşma, ve Korunma Derneği (BAĞDER) bağımlılıklarla mücadele eden duyarlı kişi, kurum ve kuruluşları ödüllendirdi. 2017 BAĞDER’in EN’leri başlıklı törende VATAN Gazetesi Muhabiri İlker Akgüngör de ödüle layık görüldü.

15 Mayıs 2017 Vatan Gazetesi 4. sayfa

VATAN HABER MERKEZİ

Bağımlılığa Karşı Eğitim, Yardımlaşma, ve Korunma Derneği (BAĞDER) bağımlılıklarla mücadele eden duyarlı kişi, kurum ve kuruluşları ödüllendirdi. 2017 BAĞDER’in EN’leri başlıklı törende VATAN Gazetesi Muhabiri İlker Akgüngör de ödüle layık görüldü. Akgüngör’e ödül daha önce yapmış olduğu ve bonzai bağımlılığın 8 yaşına kadar düştüğünü gösteren, ‘8 yaşında bonzai bağımlısı, satmak için AMATEM’e hasta gibi gelen var’ başlıklı haberi nedeniyle verildi. İlker Akgüngör ödülünü Avcılar Kaymakamı Hulusi Doğan’ın elinden aldı. Törende konuşan BAĞDER Başkanı Öztürk Karahan özellikle uyuşturucu bağımlılığına karşı çocuklarımızın korunması için yapılan tüm çalışmaların çok değerli ve ödüle değer olduğunu söyledi.

Bağımlılıkla mücadeleye katkı
Avcılar Belediyesi Firuzköy Sosyal Tesisleri’nde yapılan törene Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli de katıldı. Dr. Moral olarak bilinen Yrd. Doç Dr. Halil İbrahim Erbıyık törende mini bir konser verdi. Törende bağımlılıkla mücadeleye katkı veren Milliyet Gazetesi Yazarı İsa Altun, Akçakale Milli Eğitim Müdürü Halil Tekyıldız, Show TV’den Uğur Alaattinoğlu, Hürriyet’ten Alper Beyaz, TRT’den Nilhan Turan Kırdı, Habertürk’ten Zülfikar Ali Aydın, Posta’dan Murat Gülderen, Kültür TV’den İlknur Gülebaş, avukat ve yazar Serdar Tokdemir ile bağımlı danışmanı Çiğdem Sönmez’in aralarında bulunduğu kişi ve kurum temsilcilerine çeşitli kategorilerde ödül verildi.

NOT: Haberin 15 Mayıs 2017 tarihli Vatan Gazetesi’nde yayınlanan hali buradan (http://www.gazetevatan.com/bagder-den-vatan-a-odul-1066796-gundem/) okunabilir.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.